ساعات کاری :

یک شنبه تا سه شنبه 16 تا 19 برای ویزیت
شنبه تا چهارشنبه 16 تا 19 پاسخگویی به بیماران

آدرس :

ابتدای کردستان جنوب - ساختمان کردستان - طبقه سوم - واحد 11

رزرو نوبت

لطفا قبل از مراجعه، یک زمان رزرو نمایید.

ارتباط با ما

02188032931
[email protected]

مختصری در مورد زندگینامه دکتر الهیار گرامی

ایشان در سال یکهزار و سیصد وچهل و پنج در کرمانشاه متولد شدند. بعد از پایان کلاس اول ابتدایی به دلیل شغل پدر به همراه خانواده به شهر تهران منتقل شدند. دوران ابتدایی را در دبستان نهال آرزو گذراندند و در سال ۱۳۵۹  وارد دبیرستان البرز شدند و موفق به پشت سر گذاشتن دوران دبیرستان در سه سال شدند.
ایشان حضور در دبیرستان البرز را به عنوان بهترین و مهیج ترین سال های زندگی خود می دانند و معتقدند تاثیر آن سال ها، همواره در زندگی ایشان در جریان است.  دکتر گرامی آموزش دیدن از آموزگاران بزرگ دبیرستان البرز را با حسی خوشایند همراه می دانند که فرصتی مغتنم برای یادگیری و آموزش به حساب می آمد.

دکتر الهیار گرامی در سال ۱۳۶۲ پس از اخد مدرک دیپلم، وارد دانشکده دندان پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی تهران شدند  و در سال ۱۳۶۸ با راهنمایی استاد فقید دکتر سید مهدی فرمند پایان نامه تحقیقاتی خود را نگارش کردند. ایشان دورانی را که در دانشگاه تهران پشت سرگذاشتند را نیز به عنوان سال های تکرارنشدنی و به یادماندنی عمر خود بر زبان می آورند. دکتر گرامی درهمان سال، پس از قبولی در کنکور در رشته ارتدنسی دانشگاه علوم پزشکی تهران  وارد عرصه تخصص شدند  و توانستند به هدف خود در دوران دندان پزشکی جامه عمل بپوشانند.

در سال ۱۳۷۴ پس از دفاع از پایان نامه و اغاز تحصیل در عرصه تخصص، به طور هم زمان نیز به عنوان استادیار ارتدنسی در دانشکده دندان پزشکی شیراز نیز مشغول به کار شدند. پس از اتمام تعهدات قانونی در سال ۱۳۸۲ از شیراز به تهران بازگشتند و از سال ۱۳۸۴ تحت عنوان دانشیار بخش ارتدنسی دانشکده دندان پزشکی تهران تجربه ای تازه کسب کردند و توانستند در سال ۱۳۸۹ به مرتبه استادی نایل آیند. دکتر گرامی معتقدند این مرتبه ای است که ایشان را تا همیشه در قبال آن موظف و مسئول می کند. تلاش در ارتقاء سطح علمی دانشجویان و دستیاران، پاسخی شایسته است که دکتر گرامی تا کنون به اعتماد دانشگاه دراعطای رتبه استادی به ایشان داده اند.
هم اینک دکتر الهیار گرامی با تکیه بر دانش و مهارت خود و با بهره گیری از کادری مجرب و تجهیزاتی مدرن و پیشرفته مفتخر به خدمت رسانی است. ایشان با هدف برقراری ارتباطی نزدیک تر و گرم تر با مخاطبان و بیماران و هم چنین ارتقاء خدمت رسانی در حوزه ارتدنسی  بر آن شدند تا با راه اندازی وب سایت خود راه ارتباطی را آسان تر از گذشته کنند  و بستری راحت را برای اطلاع رسانی به عزیزان فراهم نمایند.

خدمت به بیماران همواره از مهم ترین اصول کار دکترالهیار گرامی درتمامی این سال ها به حساب آمده است. توجه به این اصل مهم، موفقیت های بی شماری را برای ایشان در پی داشته است که در راستای آن مفتخر به اخذ لوح های تقدیر متنوعی از مراجع و مبادی مختلفی شده اند.

پژوهشگر برگزیده سال

انتخاب ایشان به عنوان پژوهشگر برگزیده سال به خاطر پژوهش های ارزشمند ایشان

کسب رتبه استادی

به دلیل مجموعه فعالیتهای آموزشی و پژوهشی و اجرایی در سال 89

داور ممتاز

به انتخاب ژورنال انجمن ارتودنتیستهای آمریکا در سال 2015 و 2016

برکزیده جشنواره رازی

به علت انتشار تالیفات پژوهشی متعدد و ارزشمند در سال 84 ایشان برگزیده شده اند

جهت دریافت مشاوره و راهنمایی

در زمینه های بهداشت دهان و دندان و ارتودنسی با ما تماس بگیرید

کتب منتشر شده

cephalometric book cover

اطلس سفالومتری

این کتاب ترجمه کتاب سفالومتری راکوزی است که دارای فصول مختلفی در ارتباط با مبحث سفالومتری، با شیوه ای عملی و از مباحث پایه ای آغاز می نماید. از ترجمه این کتاب و استقبالی که هنوز توسط دانشجویان و دستیاران از آن به عمل می آید، خشنود و خداوند را شاکرم.

clef lip book cover

شکاف لب و کام

این کتاب مشتمل بر مباحث پایه ای نظیر جنین شناسی، سبب شناسی، طبقه بندی انواع شکاف ها، اختلالات همراه، دشواری های گفتاری و گفتار درمانی، رویکرد روان شماختی، ترتیب و زمان درمان و نهایتا درمان ارتوپدی فکی می باشد.

oral health book cover

بهداشت دهان در بیماران ارتودنسی

کتاب حاضر سعی در بیان اهمّیت مراقبت ها در طول دوره درمان ارتودنسی دارد که در سال یکهزارو سیصد و هشتاد و چهار توسط انتشارات دانشگاه علوم پزشکی شیراز به چاپ رسیده است.